Transfer CIP

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havalimanı Transfer hizmeti için transfercip web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırabilir ve size özel ulaşım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Türkiyenin en önemli büyük şehirlerinden biri olan İzmir den Adnan Menderes Havaalanı ve diğer lokasyonlara transfer hizmeti veriyoruz.

İzmir den Tüm Noktalara Transfer...

İzmirin önemli tatil beldeleri olan çeşme, alaçatı, foça, urla, bergama transfer hizmetini sunan firmamız, İzmir den Didim, Kuşadası, Bodrum ve diğer bir çok lokasyona da transfer hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken bir kaç adımda web sitemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurarak kayıt ve ödeme işlemini gerçekleştirmek. Sonrasında Transfercip size özel araç ve sürücülerin yönlendirilmesini sağlayacaktır.

Konforlu ve Keyifli Bir Yolculuk!

Transfercip donanımlı araç filosu ve uzman sürücüleri ile size kaliteli ve güvenli bir transfer deneyimi yaşatır. Bizim misafirimiz olduktan sonra diğer ulaşımlarınızda da transfercip'i tercih edeceğinizden eminiz. Amacımız müşteri memnuniyetinde sürdürülebilir bir başarı sağlayarak firmamızın bu sektördeki marka bilinirliğini ve başarısını sürekli kılmaktır. Bütün araç sürücülerimiz bu vizyon doğrultusunda yetiştirilmekte ve firmamızın politikası gereği eğitim almaktadır. İzmir Havalimanı Transfer hizmeti için doğru adrestesiniz.

Uçağım Rötar Yaparsa Ne Olacak ?

Sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırırken kişisel bilgileriniz ile beraber uçuş bilgilerinizi kayıt olarak alırız. Böylelikle uçağınızın rötar yapıp, yapmayacağı transfercip ekibi tarafından kontrol edilir. Eğer uçuş saatinizde değişiklik olursa ekibimiz bu farkı hesaplayarak sizin iniş zamanınıza göre sizi Adnan Menderes Havalimanında karşılar bu şekilde herhangi bir mağduriyet yaşamamış olursunuz. Bunların dışında ekibimiz transfer esnasında yaşanılabilecek tüm aksaklıklara karşı önlemini alarak, siz misafirlerimiz için sorunsuz bir yolculuk deneyimi sunar.

İptal ve Güncelleme

İzmir Havalimanı Transfer işlemini yaptınız ve sonrasında uçuşunuz iptal oldu yada farklı sebeplerden ertelendi sizde rezervasyonunuzu iptal etmek veya güncellemek istiyorsunuz. Bu durumda ne yapacaksınız ?

Yine online sistem üzerinden iptal işleminizi yapabilir ve paranızı iade alabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz farklı bir güne havaalanı transfer işleminizi erteleyebilirsiniz. Sistemimiz altyapısal olarak bu kurgular hesaplanarak geliştirilmiştir ve sürekli kullanıcı deneyimini arttıracak yeni geliştirmeler yapılmaktadır.

Abone Listemize Katılın.