Kurumsal

Hakkımızda

Travis CIP profesyonellikle kaliteyi birleştirip kusursuz bir transfer hizmetini sizlerle buluşturuyor. Transfer hizmetini en doğru en kaliteli en hızlı şekilde sunabilme kapasitesine sahip olan Travis CIP ‘nin önceliği sizin güvenliğiniz ve konforunuz olduğu için yapmış olduğu hizmeti tüm denetim belgelerine sahip bir şekilde size sunmaktadır.

Transfer ihtiyacınızın olduğu tüm zamanlarda iş hayatınızda , sosyal yaşantınızda gitmek istediğiniz yere seçeceğiniz konforlu araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. İstanbul Bodrum ve Çeşme bölgelerinde 7/24 sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan uzman kadromuzla sizleri ağırlıyoruz Travis CIP sizlerden gelen taleplerle kendini en üst seviyeye taşımayı transfer sürecinizi profesyonel bir ekiple takip edip sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi kendine hedef belirlemiştir.

Travis CIP misafirlerinin daha ulaşılabilir ve daha etkin, verimli talep akışıyla müşteri memnuniyeti ve hizmet hızı hedeflenmektedir. Yolculuğunuz süresince ve devamında , sürekli takip ve hızlı çözümlerle transfer taleplerinizi artık bir tık ile uygulamanız çok kolay.